Zvýšili jsme limit pro videa na 500 mb!Vážení přátelé, díky vaší finanční pomoci, která se nám v poslední době dostala, jsme schopni zajistit mnohem lepší podmínky pro užívání funkcí naší sítě, zvláště ty, které jsou vázány na objemy dat. Doteď bylo možné nahrávat vlastní videa na Fórum CzechBooku pouze o velikosti do 50 MB. Nyní jsme limit navýšili desetinásobně na 500 mb!Pokud můžete, nahrávejte videa pomocí odkazů videí umístěných na Youtube, Facebook nebo na Vimeo. Pokud máte ale pocit, že hrozí, že by bylo vaše video smazáno kvůli globalistické cenzuře, neváhejte a nahrávejte svá videa dle libosti.


Doufáme, že brzy budeme moci představit plnou verzi CzechTube, stránky, která by měla běhat i na samostatné doméně, stránky, která vám umožní přidávat jakákoliv videa bez sebemenší cenzury (tedy krom zákonných mantinelů samozřejmě). CzechTube bude umožňovat i uskutečňování přímých přenosů či zakládání placených kanálů, takže budete moci svůj originální obsah zpoplatnit pokud budete chtít. CzechTube bude umožňovat i další jiné zajímavé funkce, ale vše je zatím stále ve vývoji.


Pokud byste rádi viděli CzechBook a CzechTube v plné síle a rádi byste tento nadějný projekt podpořili finančně, budeme jedině rádi. Proti nám stojí obrovské molochy financované globální mafií, nadnárodními společnostmi a bankami, ale za námi žádná taková síla nestojí a popravdě o to ani nestojíme. Chceme si udržet vlastní nezávislost. Proto se bez vaší pomoci neobejdeme.


Pošlete prosím příspěvek na účet č.: 1030683003/6100

Pro zahraniční platby uvádějte: CZ4761000000001030683003


Nezapomeňte uvádět do textu pole slovo "dar".


Každá stokoruna je důležitá a pokud chcete tak jako my aby naše síť byla úspěšná a mohla se rozvíjet, budeme potřebovat vaši finanční podporu.


Váš tým Czechbook!

95 zobrazení0 komentář

CzechBook © 2020