Odpověď na vaše dotazy ohledně šifrování komunikace mezi uživateli CzechBookuŽádali jste nás o odpověď na otázku ohledně šifrování komunikace mezi uživateli CzechBooku. Veškeré šifrování komunikace mezi uživateli CB má na starosti společnost WIX, která je zřizovatelem portálového řešení a enginu, na kterém CB funguje. Požádali jsme vedení společnosti WIX a její bezpečnostní analytiky k vyjádření a zde je odpověď:


Wix pravidelně provádí skenování a audity s interními a externími týmy, aby zajistili, že weby Wix a uživatelská data zůstanou v bezpečí.

Chcete-li získat podrobnosti o všech krocích, které podnikáme k ochraně vašich informací, přečtěte si následující článek: Zabezpečení registrační služby Wix a informace o uživateli.

Společnost Wix byla rovněž auditována a certifikována v souladu s normou ISO 27001, která nastiňuje nejlepší průmyslové postupy pro správu bezpečnostních rizik.

Wix udržuje své postavení v následujících předpisech, jako například:

1. Zabezpečení informací podle ISO 27001

2. ISO 27018 - Cloudové soukromí

3. PCI DSS úrovně 1 (obchodník a poskytovatel služeb)

4. GDPR

Všechny podrobnosti o dodržování předpisů najdete v článku zde: Zabezpečení účtovacích služeb Wix a dodržování předpisů PCI.

Můžete si tedy být jisti, že jsme přijali veškerá nezbytná opatření k zabezpečení stránek našich uživatelů před vnějšími útoky. Vzhledem k citlivé povaze těchto informací bohužel nemůžeme poskytnout další technické podrobnosti týkající se přesných bezpečnostních opatření, která přijímáme. Mějte však na paměti, že společnost Wix jako společnost dělá vše pro to, aby chránila vaše data a osobní informace a kdykoli poskytovala vysoce kvalitní služby.

Pokud budete potřebovat další pomoc, neváhejte nás kontaktovat znovu.

S pozdravem,

Alex, Production QA and Web Security Teams

272 zobrazení0 komentář

CzechBook © 2020