Nová stránka: Apka



Jelikož se nás stále ptáte na otázku: "Kde najdu tu apku"? :))) tak jsme pro vás vytvořili tuto stránku přístupnou z menu webu. Najdete zde odkaz kde si můžete aplikaci stáhnout.


Dále bychom vás rádi informovali, že pracujeme na vývoji messengeru, který by fungoval i na stránkách. To však bude vyžadovat ještě mnoho práce a finančních prostředků, kterých se zatím bohužel příliš moc nedostává. První krok jsme již ale učinili!


Náš vlastní messenger již můžete využívat v rámci naší apky, která běží pod WiX platformou. Apku, optimalizovanou pro vaše mobilní telefony, si můžete stáhnout na adrese: https://1url.cz/4zp5x.


Zprávy a jejich obsah je šifrovaný a nikdo krom vás se do vašich zpráv nedostane, leda že byste mu dali k vašemu účtu plný přístup a půjčili mu telefon :))) Messenger naleznete v zápatí apky, dole uprostřed pod symbolem textové bubliny. Věříme, že tímto získává CzechTube zcela jiný rozměr! Vyměňujte si zprávy, obrázky, odkazy či videa v našem vlastním "messengeru"! :)


Apka umí posílat i důležitá oznámení od adminů.


CzechBook chce svobodný internet, svobodnou výměnu informací, chceme hájit svobodu projevu a bojovat proti globálním molochům, abychom alespoň u nás v ČR si tyto svobody byli schopni uchovat. Pokud se také považujete za rebely a pokud vám není jedno jaký galimatyáš tu s vámi korporátní giganti hrají, přidejte se k naší smělé armádě občanů, kteří se rozhodli postavit se na vlastní nohy a pomozte nám vybudovat novou a nezávislou síť bez cenzury!


Jak a proč přispět, se dozvíte v článku Pomozte nám vybudovat nezávislou síť!

186 zobrazení0 komentář

CzechBook © 2020