Další nové funkce na CzechBooku jsou tu!

Aktualizace: 14. čvn 2020Ode dneška spouštíme betaverzi sekce "CzechTube". Jde o ekvivalent klasického Youtube od Google, až na to, že na CzechTube nefunguje žádná cenzura. Takže se můžete těšit na všechna zakázaná videa, která Google i Facebook zvesela mažou. CzechTube je zatím ve vývoji a má zatím pěkných pár much. Například to, že zatím nemůžete přidávat vlastní videa. To by se doufám časem mělo změnit, ale toto je skutečně těžký technický oříšek, navíc bez financí si s tím těžko lehce poradíme. Zatím totiž přispěli na náš vývoj pouze dva lidé a to ve výši Kč 600 Kč, no a uznáte sami, se šesti stovkami v kapse se těžko konkuruje Google a Facebooku. Co zvládneme bez peněz, to vyrobíme sami, ale některé věci, zvláště záležitosti technického rázu se bez financí neobejdou. Bohužel.


Jak a proč přispět, se dozvíte v článku Pomozte nám vybudovat nezávislou síť!


Dále jsme pro vás vytvořili novou sekci, datové úložiště pro sdílení souborů. V této sekci můžete nahrávat libovolné datové soubory, které pak můžete sdílet s ostatními v síti i mimo ní. Funkce je však určena pouze členům CzechBooku. Můžete vytvářet složky nebo nahrávat soubory zcela bez zařazení. Pokud budete ukládat nějaký soubor na CzechBook, prosím okomentujte soubor v popisu ať víme o co jde. Podezřelé soubory budeme mazat. Nechceme tu mít žádné viry nebo těžce závadný obsah. Pokud si všimnete, že nějaký soubor je nefunkční nebo se jedná o vir či závadný obsah, prosíme, nahlaste nám soubor pomocí funkce na pravé straně pod třemi tečkami. Bohužel, může se stát, že již server nebude přijímat nové soubory, protože na serveru, který nyní využíváme, je málo místa. Dokud se nenajdou finance na nákup lepšího vybavení, bohužel, funkce budou omezené.Další funkci, kterou pro vás chystáme je sekce s událostmi. Ale tam bude vývoj trvat opravdu dlouho. Bohužel jde o velice sofistikovaný systém, který chceme aby fungoval zcela k vaší spokojenosti a byl praktický. To ovšem vyžaduje dlouhé hodiny programování a také určité náklady.


Jak a proč přispět, se dozvíte v článku Pomozte nám vybudovat nezávislou síť!Další věc, kterou pro vás chystáme je náš vlastní messenger, který je již ve vývoji, ale opět, to vyžaduje dlouhé hodiny programování, čili moře času a hlavně finance, kterých se nám bohužel zatím nedostává. Abychom většinu funkcí spustili na plné obrátky, potřebujeme financovat hardware. A dokud nevymyslíme způsob jak by se CzechBook dokázal financovat sám pomocí reklamy, budeme potřebovat vaši pomoc.


Jak a proč přispět, se dozvíte v článku Pomozte nám vybudovat nezávislou síť!

464 zobrazení2 komentář

CzechBook © 2020